Jaunumi

Ierosinājumi un ieteikumi!

Ierosinājumi un ieteikumi!

Neskatoties uz to, ka gada aktīvākais periods sporta un atpūtas kompleksā "Rullītis ir sācies, esam atraduši laiku, lai sakārtotu mūsu mājas lapu. Tāpēc, ja ir kādi ieteikumi vai ierosinājumi, ko vajadzētu uzlabot mūsu mājas lapā, tad sūtiet tos uz mūsu e-pastu: rullitis@rullitis.lv

Read more...

Ziema šogad mūs lolo!

Ziema šogad mūs lolo!

Ilgi nevilcinoties, ātruma un asu izjūtu cienītāsjus aicinām, nu jau uz 4. posmu, kurš notiks jau šo sestdien 23. janvārī uz ezera ar radžotām riepām. Ar nolikumu var iepazīties šeit, bet ar kopvērtējumu šeit.

Read more...

Ziema uzņem apgriezienus, mēs arī!

Ziema uzņem apgriezienus, mēs arī!

Patiess prieks par daudzo dalībnieku atsaucību "Ziemas kausa "Rullītis" 1. un 2. posmā, tāpēc nevilcinamies un turpinām baudīt ziemu. Aicinām uz 3. posmu, kurš notiks jau šo sestdien 16. janvārī uz ezera ar radžotām riepām. Ar nolikumu var iepazīties šeit, bet ar 2. posma rezultātiem šeit un kopvērtējumu šeit.

Read more...

Turpinām baudīt ziemu!

Turpinām baudīt ziemu!

Patiess prieks par daudzo dalībnieku atsaucību "Ziemas kausa "Rullītis" 1. posmā, tāpēc ilgi nevilcinoties, visi ātruma, adrenalīna un asu izjūtu cienītāji tiek laipni aicināti uz 2. posmu, kurš notiks jau šo svētdien 10. janvārī. Ar nolikumu var iepazīties šeit, bet ar 1. posma rezultātiem šeit.

Read more...

Ziemas sezona ir klāt!

Ziemas sezona ir klāt!

Beidzot ir pienākusi ilgi gaidītā ziema, tas nozīmē ir jāreaģē ātri un jāsteidzas baudīt ziemas pieki. Šajā sakarā sporta un atpūtas komplekss "Rullītis" visiem ātruma, adrenalīna un asu izjūtu cienītājiem piedāvā 2015./2016. gada ziemas sezonas kartingu sacensības - "ZIEMAS KAUSS RULLĪTIS". Nolikums un nepieciešamais info par norises laiku un vietu atrodas šeit.

Read more...

© 2015 B/A Jaunatnes tehnisko sporta veidu centrs